UFC on ESPN 22

Już dziś w nocy, w Las Vegas odbędzie się gala UFC on ESPN 22, na której zobaczymy naszego rodaka Bartosza Fabińskiego. Rzeźnik będzie chciał się odkuć po porażce z Andre Munizem we wrześniu zeszłego roku, a jego rywalem będzie doświadczony Gerald Meerschaert (31-14).

Ja wierzę w zwycięstwo Polaka, dlatego zdecydowałem się obstawić kupon składający się dodatkowo z dwóch walk:

Andrei Arlovski vs. Chase Sherman – wygrana Chase’a
Początkowo Chase miał walczyć z Parkerem Potterem ale niespełna 2 tygodnie temu UFC poinformowało, że z nieujawnionych powodów musiał on się wycofać z tej walki i zostanie zastępiony właśnie przez byłego mistrza wagi ciężkiej. Arlovsi to niewątpliwie ciężki i bardzo doświadczony rywal, który do tego starcia podchodzi po lutowej porażce z Tomem Aspinallem. Chase Sherman z kolei ma serię 4 zwycięstw pod rząd, wszystkie zakończone przed czasem. Moim zdaniem ta seria będzie podtrzymana, dlatego w tej walce obstawiam zwycięstwo Chase’a.

Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum – wygrana Whittakera
Początkowo były mistrz miał walczyć z Paulo Costą lecz ostatecznie w tej walce również konieczne było zastępstwo. Robert Whittaker jest zdecydowanym faworytem tego starcia i nie spodziewam się niespodzianki w tym pojedynku.

Zdecydowałem się obstawić wszystkie 3 walki na jednym kuponie z mechanizmem “ACCA Edge” (Betfair), który gwarantuje zwrot gotówki w przypadku gdy jeden z typów będzie chybiony. Kurs na ten kupon to 2.65 (bez “ubezpieczenia” byłoby to 4.75).

Galę można obejrzeć w Polsacie Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *